- Tonergy

Цена
€7 33 / 14 34 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Tonergy
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-C7115X/2613X/2624X
ТИП: Тонер за принтер - черен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HPCanon
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 15XHP 13XHP 24XC7115X2613X2624XEP-25Canon EP25
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Black
КАПАЦИТЕТ: High Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 4000
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP LaserJet 1000HP LaserJet 1000WHP LaserJet 1005HP LaserJet 1005WHP LaserJet 1200HP LaserJet 1200NHP LaserJet 1200SEHP LaserJet 1220HP LaserJet 1220SEHP LaserJet 3080HP LaserJet 3300HP LaserJet 3300 MFPHP LaserJet 3310HP LaserJet 3310 Digital Printer CopierHP LaserJet 3320HP LaserJet 3320 MFPHP LaserJet 3320NHP LaserJet 3330HP LaserJet 3330 MFPHP LaserJet 3380HP LaserJet 3380 MFPLaserJet 1300LaserJet 1300nLaserJet 1300xiCanon LBP-1210
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130404
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-C7115X/2613X/2624X
ТИП: Тонер за принтер - черен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HPCanon
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 15XHP 13XHP 24XC7115X2613X2624XEP-25Canon EP25
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Black
КАПАЦИТЕТ: High Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 4000
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP LaserJet 1000HP LaserJet 1000WHP LaserJet 1005HP LaserJet 1005WHP LaserJet 1200HP LaserJet 1200NHP LaserJet 1200SEHP LaserJet 1220HP LaserJet 1220SEHP LaserJet 3080HP LaserJet 3300HP LaserJet 3300 MFPHP LaserJet 3310HP LaserJet 3310 Digital Printer CopierHP LaserJet 3320HP LaserJet 3320 MFPHP LaserJet 3320NHP LaserJet 3330HP LaserJet 3330 MFPHP LaserJet 3380HP LaserJet 3380 MFPLaserJet 1300LaserJet 1300nLaserJet 1300xiCanon LBP-1210
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130404
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Tonergy
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-C7115X/2613X/2624X
ТИП: Тонер за принтер - черен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HPCanon
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 15XHP 13XHP 24XC7115X2613X2624XEP-25Canon EP25
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Black
КАПАЦИТЕТ: High Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 4000
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP LaserJet 1000HP LaserJet 1000WHP LaserJet 1005HP LaserJet 1005WHP LaserJet 1200HP LaserJet 1200NHP LaserJet 1200SEHP LaserJet 1220HP LaserJet 1220SEHP LaserJet 3080HP LaserJet 3300HP LaserJet 3300 MFPHP LaserJet 3310HP LaserJet 3310 Digital Printer CopierHP LaserJet 3320HP LaserJet 3320 MFPHP LaserJet 3320NHP LaserJet 3330HP LaserJet 3330 MFPHP LaserJet 3380HP LaserJet 3380 MFPLaserJet 1300LaserJet 1300nLaserJet 1300xiCanon LBP-1210
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130404
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-C7115X/2613X/2624X
ТИП: Тонер за принтер - черен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HPCanon
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 15XHP 13XHP 24XC7115X2613X2624XEP-25Canon EP25
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Black
КАПАЦИТЕТ: High Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 4000
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP LaserJet 1000HP LaserJet 1000WHP LaserJet 1005HP LaserJet 1005WHP LaserJet 1200HP LaserJet 1200NHP LaserJet 1200SEHP LaserJet 1220HP LaserJet 1220SEHP LaserJet 3080HP LaserJet 3300HP LaserJet 3300 MFPHP LaserJet 3310HP LaserJet 3310 Digital Printer CopierHP LaserJet 3320HP LaserJet 3320 MFPHP LaserJet 3320NHP LaserJet 3330HP LaserJet 3330 MFPHP LaserJet 3380HP LaserJet 3380 MFPLaserJet 1300LaserJet 1300nLaserJet 1300xiCanon LBP-1210
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130404
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Тонер за принтер - черен |
| ТИП | Тонер за принтер - черен |
| СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА | HP |
| СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА | Canon |
| СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА | Canon |
| СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА | HP |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | 2613X |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | 2624X |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | C7115X |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | Canon EP25 |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | EP-25 |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | HP 13X |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | HP 15X |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | HP 24X |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | 2613X |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | 2624X |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | C7115X |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | Canon EP25 |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | EP-25 |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | HP 13X |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | HP 15X |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | HP 24X |
| ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ | Black |
| ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ | Black |
| КАПАЦИТЕТ | High Capacity |
| КАПАЦИТЕТ | High Capacity |
| КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ) | 4000 |
| КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ) | 4000 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | Canon LBP-1210 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 1000 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 1000W |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 1005 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 1005W |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 1200 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 1200N |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 1200SE |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 1220 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 1220SE |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 3080 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 3300 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 3300 MFP |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 3310 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 3310 Digital Printer Copier |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 3320 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 3320 MFP |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 3320N |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 3330 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 3330 MFP |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 3380 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 3380 MFP |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | LaserJet 1300 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | LaserJet 1300n |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | LaserJet 1300xi |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | Canon LBP-1210 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 1000 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 1000W |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 1005 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 1005W |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 1200 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 1200N |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 1200SE |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 1220 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 1220SE |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 3080 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 3300 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 3300 MFP |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 3310 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 3310 Digital Printer Copier |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 3320 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 3320 MFP |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 3320N |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 3330 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 3330 MFP |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 3380 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet 3380 MFP |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | LaserJet 1300 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | LaserJet 1300n |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | LaserJet 1300xi |
| ЧИП | ДА |
| ЧИП | ДА |
| Тегло | 0.84кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Съвместима |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 4000 страници |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet 1150 |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet 5000 |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet 5100 |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet 2100 |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet 2200 |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet 5L |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet 6L |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet 3100 |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet 3150 |
| Съвместима серия принтери | Canon i-SENSYS LBP3010/LBP3100 |
| OEM код | C7115X |
| OEM код | 2613X |
| OEM код | 2624X |
| OEM код | EP-25 |
| Капацитет | Високо капацитетен |
| С чип | Да |
| Тегло на тонера (g) | 1000 |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.84кг |
Tonergy Съвместима Тонер Касета HP 15X 13X 24X C7115X/2613X/2624X CANON EP-25 Черен, Висок Капацитет 4k
Получете висококачествени и надеждни разпечатки на цена, значително по-ниска от оригиналните касети. Тази съвместима тонер касета Tonergy осигурява ясен черен текст и остри графики, идеална за дома или офиса.
Ключови Предимства
- Висок капацитет — Отпечатва до 4 000 страници с една касета, намалявайки честотата на смяна.
- Икономичност — Спестете до 40% в сравнение с оригиналните касети HP или Canon, без компромис с качеството.
- Лесен монтаж — Проектирана за безпроблемна съвместимост с принтери HP LaserJet и Canon.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Съвместима |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) | 4 000 страници |
| OEM код | C7115X / 2613X / 2624X / EP-25 |
| Капацитет | Високо капацитетен |
| С чип | Да |
Какво има в кутията
- 1 x Съвместима тонер касета Tonergy
- 1 x инструкция за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




